De ce asteptam ca schimbarea sa vina din afara?
Ca ne place sau nu suntem fiinte spirituale si trecerea noastra prin viata are scopul de a creste spiritual. Viata noastra e scoala pe care atunci cand ne-am nascut am ales sa o urmam insa imediat dupa nastere incepem sa uitam ca noi ne-am inscris la aceasta scoala. Mai mult, uitam ca e o scoala. …










